piątek, 01 marzec 2019 14:40

1 kwietnia rusza rekrutacja do podstawówek

fot. 1 kwietnia rusza nabór do szkół podstawowych - klas pierwszych ogólnodostępnych, klas sportowych i integracyjnych - na terenie naszej gminy. fot. 1 kwietnia rusza nabór do szkół podstawowych - klas pierwszych ogólnodostępnych, klas sportowych i integracyjnych - na terenie naszej gminy.

Wraz z początkiem kwietnia rusza nabór do szkół podstawowych - klas pierwszych ogólnodostępnych, klas sportowych i integracyjnych - na terenie naszej gminy. W tym roku postępowanie rekrutacyjne  odbywać się będzie drogą elektroniczną.

W poniedziałek, 1 kwietnia br. rozpocznie się rekrutacja   do szkół podstawowych na terenie naszej gminy - dla klas pierwszych ogólnodostępnych, integracyjnych i sportowych na rok szkolny 2019/2020. Potrwa do 15 kwietnia br. – Postępowanie rekrutacyjne do klasy I odbywać się będzie drogą elektroniczną. Zgłoszenia (dot. kandydatów z obwodu szkoły) i wnioski należy rejestrować pod adresem https://naborsp-kandydat.vulcan.net.pl/swarzedz, a następnie wydrukować i wraz z wymaganymi załącznikami złożyć w szkole pierwszego wyboru. Nabór elektroniczny dotyczy: dzieci 7 - letnich (urodzonych w roku 2012) - objętych obowiązkiem szkolnym oraz dzieci, którym odroczono obowiązek szkolny. W przypadku dzieci 6 letnich (urodzone w roku 2013) prosimy rodziców o bezpośredni kontakt z placówką – informuje swarzędzki ratusz.

Przy rekrutacji brane są pod uwagę kryteria określone przez organ prowadzący przyjęte Uchwałą Nr XLVI/453/2018  Rady Miejskiej w Swarzędzu z dnia 23 stycznia 2018r.

W przypadku rekrutacji do klas sportowych - odbywać się będzie w Szkole Podstawowej w Kobylnicy  oraz Szkole Podstawowej nr 1 w Swarzędzu. Ponadto w Szkole Podstawowej nr 3 w Swarzędzu odbędzie się rekrutacja do klasy patronackiej o profilu artystycznym. Nabór do oddziału integracyjnego odbywać się będzie w Szkole Podstawowej  nr 4 w Swarzędzu.

  kk

Skomentuj

Okladka-23-2019.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły