piątek, 04 maj 2018 11:54

Zniszczył auta po kłótni z dziewczyną

Fot.  Swarzędzka policja zatrzymała 22 – letniego mieszkańca Swarzędza, który po kłótni z dziewczyną zdemolował kilka aut na os. Czwartaków. Fot. Swarzędzka policja zatrzymała 22 – letniego mieszkańca Swarzędza, który po kłótni z dziewczyną zdemolował kilka aut na os. Czwartaków.

Do prawdziwej „demolki” doszło w poprzednim tygodniu na os. Czwartaków.  22 – letni mężczyzna - po kłótni z dziewczyną - wyżył się na zaparkowanych w pobliżu autach.

Pod koniec kwietnia swarzędzcy policjanci zatrzymali 22 – letniego mężczyznę, który zdemolował kilka aut zaparkowanych na os. Czwartaków. Powodem demolki była – jak się okazało – kłótnia z dziewczyną. – Mieszkańcy zachowali czujność i słysząc dziwne hałasy ok. 2.50 w nocy - dochodzące z parkingu - zawiadomili natychmiast policję – wyjaśnia kom. Piotr Borowiak, zastępca komendanta Komisariatu w Swarzędzu. Młody sprawca został zatrzymany. Urwane lusterka i okopane drzwi to efekt jego młodzieńczej frustracji.  - Kilku właścicieli pojazdów już dokonało zgłoszenia w Komisariacie Policji w Swarzędzu o uszkodzeniu mienia, za które młodzieniec z pewnością będzie musiał zapłacić – dodaje wiceszef swarzędzkiej policji. 22 – letni swarzędzanin w momencie zatrzymania był nietrzeźwy.

Kk

Skomentuj

Okladka-19_2019.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły