piątek, 04 maj 2018 11:55

Chodniki odnowione

Asfaltowe chodniki w tej okolicy doczekały się nowej nawierzchni z kostki brukowej. Tak prezentują się obecnie. Foto: UMiG Asfaltowe chodniki w tej okolicy doczekały się nowej nawierzchni z kostki brukowej. Tak prezentują się obecnie. Foto: UMiG

Tereny rekreacyjne między szkołami podstawowymi na os. Czwartaków tuż przy skarpie nad jeziorem doczekały się nowego wyglądu.

Wszystko za sprawą zakończonego niedawno przez miasto gruntownego remontu chodników w okolicy, które doczekały się nowej nawierzchni z kostki brukowej. Chodnik pojawił się także w miejscu wydeptanej ścieżki. Jak poinformował Urząd Miasta i Gminy, łącznie na terenie os. Czwartaków, pomiędzy Szkołą Podstawową nr 3 a Szkołą Podstawową nr 4, wymieniono prawie 900 m wysłużonych nawierzchni dla pieszych. Przebudowywana okolica została też zagospodarowana zielenią: - Wkrótce zazieleni się tam świeżo posiana trawa i cały odnowiony teren jeszcze bardziej zyska. Koszt tej inwestycji sfinansowanej z budżetu Gminy Swarzędz to blisko 500 tys. zł. Wykonawcą było Budownictwo Drogowe „KRUG" – czytamy w komunikacie ratusza. Prace związane z rewitalizacją terenów rekreacyjnych między szkołami, odnotujmy, trwały od jesieni ubiegłego roku.

mn

Skomentuj

Okladka-19_2019.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły