piątek, 19 kwiecień 2019 19:38

Zaginiona 17 – latka z synkiem odnaleziona!

Mamy szczęśliwy finał akcji poszukiwawczej. W piątek w południe policjanci ze swarzędzkiego Komisariatu i Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu odnaleźli zaginioną 17 - letnią swarzędzankę wraz z dzieckiem w Poznaniu na ul. Kochanowskiego (róg Dąbrowskiego).

Przypomnijmy. W minioną środę w południe wyszła z domu wraz z trzymiesięcznym synkiem 17-letnia mieszkanka Swarzędza. Ostatni raz była widziana o godz. 13.45 na rondzie im. Żołnierzy Niezłomnych na Nowej Wsi (Graniczna - Tysiąclecia), skąd udała się w kierunku ul. Kórnickiej. Nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Swarzędzka policja wszczęła po kilku godzinach akcję poszukiwawczą. W czwartek wieczorem pojawiły się sygnały, że była widziana w Galerii Malta.

 Po dwóch dniach poszukiwań, w  piątek w południe (19 kwietnia) policjanci ze swarzędzkiego Komisariatu i Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu odnaleźli zaginioną 17 - letnią swarzędzankę wraz z dzieckiem w Poznaniu na ul. Kochanowskiego (róg Dąbrowskiego).  - Zaginieni są cali i zdrowi, ale dla bezpieczeństwa są badani przez załogę karetki pogotowia - wyjaśnia w rozmowie z "TS" komisarz Piotr Borowiak, wiceszef swarzędzkiej policji.

rts

Skomentuj

Okladka-19_2019.jpg
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ostatnio dodane artykuły

Najpopularniejsze artykuły