niedziela, 19 maja 2024
22.6 C
Swarzędz

Kto będzie odśnieżać Swarzędz?

Zobacz także

- Reklama -

Swarzędzki magistrat ogłosił przetarg na odśnieżanie ulic naszego miasta i gminy. Rok temu nasze miasto odśnieżała poznańska firma. Kto tym razem będzie dbał o zimowe oczyszczenie naszych ulic?

Mimo jeszcze słonecznej aury za oknem, zima nieuchronnie zbliża się do nas wielkimi krokami. Mamy październik a więc za kilka tygodni mogą spaść pierwsze opady śniegu. Miejmy nadzieje, ze nas nie zaskoczą, podobnie jak drogowców. Gmina przygotowuje się na ewentualny szybki opad śniegu, bo niedawno ogłosiła przetarg na odśnieżanie ulic miasta i gminy Swarzędz. Rok temu z przetargowych zmagań zwycięsko wyszła poznańska firma Technika Grzewcza sp. z o.o. z ul. Jasielskiej, przedstawiając najkorzystniejszą i najtańszą ofertę. Jak będzie w tym roku? Firmy mogły składać swoje oferty do 8 października.

kt

- Reklama -
- Reklama -