czwartek, 28 marca 2024
12 C

Lider podsumował weekend

Juniorom starszym nie udało się powtórzyć wielkiej niespodzianki jaką był remis 4:4 z Lechem Poznań w pierwszym meczu. Tym razem ulegli we Wronkach liderowi tabeli i najlepszemu zespołowi w lidze 0:4 (0:4).

Chłopcy rocznika 2002 w sobotę w Zalasewie rozgrywali decydujący mecz z Nielbą Wągrowiec. Mecz ten miał wyłonić zespół, który na wiosnę zagra w Grupie Mistrzowskiej. Spotkały się dwa najlepsze zespoły w grupie. Naszym piłkarzom remis wystarczał do zajęcia I miejsca. W pierwszej połowie prowadziliśmy po golu Kuby Andrzejczak niestety przed przerwą Nielba wyrównała. W drugiej połowie Nielba objęła dwubramkowe prowadzenie 3:1 i widmo porażki zajrzało nam w oczy. Huraganowy doping rodziców pomógł chłopcom doprowadzić do wyrównania po bramkach Krzysztofa Jądrzyka i Jana Szuby. Mecz zakończył się rezultatem 3:3 i tym samym trener Czesław Jakołcewicz wprowadził drugi zespół po chłopcach 2001 do grupy mistrzowskiej.

Chłopcy rocznika 2005 rozegrali w miniony weekend dwa turnieje piłkarskie w Inowrocławiu i Czerwonaku. Dla wielu z nich był to piłkarski debiut w jakichkolwiek rozgrywkach. Chłopcy spisali się bardzo dobrze. W silnie obsadzonym turnieju w Inowrocławiu na 6 spotkań wygrali 3 pokonując UKS 12 Włocławek 2:0, Mały Piłkarz Inowrocław 1:0, Mały Piłkarz II Inowrocław 1:0, zremisowali z Zawiszą Bydgoszcz 0:0 i UKS Gol Brodnica 0:0. Chłopcy przegrali tylko jeden mecz z DAP Toruń 0:1 i była to jedyna stracona bramka w turnieju. W Koziegłowach na 12 zespołów nasz drugi zespół zajął VIII miejsce. Już wkrótce kolejne piłkarskie turnieje w których będziemy brali udział. Chłopcy rocznika 2006 w najbliższą sobotę udają się do Gorzowa Wielkopolskiego.