2 C
Swarzędz
poniedziałek, 5 grudnia 2022

Sukcesy młodego karateki

Zobacz także

Od 2009 r. działa w Swarzędzu sekcja Poznańskiego Klubu Kyokushin Karate. Jednym z najlepszych adeptów tego klubu jest młody swarzędzanin, uczeń kl. IIIa Gimnazjum nr 3 Borys Bagrowski.

Młody karateka wielokrotnie reprezentował swoją szkołę, klub, miasto Swarzędz, startując w zawodach rangi regionalnej, okręgowej i ogólnopolskiej. Cechuje go niezwykły upór, ogromne zaangażowanie i siła walki wkładana w ciężkie treningi i zdobywanie kwalifikacji na kolejne stopnie. A ma ich Borys
na swoim koncie niemało. Jego kolekcja medali, dyplomów i pucharów jest imponująca. Największe osiągnięcia to: I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Karate Kyokushin –maj 2010, II miejsce w Mistrzostwach Polski Zachodniej –Konin luty 2010, III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Kyokushin- kwiecień 2012 i ostatni sukces: III miejsce w Mistrzostwach Okręgu Centralnego Polskiej Federacji Kyokushin w konkurencji kata –Kalisz- 20 X 2012. Ponadto co roku Borys zostaje mistrzem lub v-ce mistrzem Poznania. Młodemu karatece życzymy dalszych Sukcesów!

Elżbieta Dziedzic

 

 

- Reklama -
- Reklama -
Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 171)