2.2 C
Swarzędz
wtorek, 31 stycznia 2023

Swarzędzcy zapaśnicy na Mistrzostwach Poznania

Zobacz także

W Mistrzostwach Miasta Poznania wzięło udział 106 zawodników z całej wielkopolski. Unię na tych zawodach reprezentowało 12 zawodników.

Dodatkowo w zawodach wystartowali zawodnicy kadry Polski, która w tym czasie miała obóz w Poznaniu. Nasi zawodnicy i zawodniczki wypadli dobrze, drużynowo zajmując 2 miejsce w klasyfikacji gimnazjów i 6 miejsce w klasyfikacji szkół podstawowych.

Wyniki zawodników i zawodniczek Gimnazjum nr 2 w Swarzędzu: Katarzyniak Maciej – miejsce 1, Jasińska Klaudia – miejsce 2, Echaust Maciej – miejsce 2. Maciej w finale przegrał z Grzegorzem Majkutem z Bielawianki Bielawy (kadra Polski). Nowicki Sebastian – miejsce 2 Sebastian w finale przegrał z Łukaszem Przybylskim z Sobieskiego Poznań (kadra Polski), bo bardzo zaciętym i wyrównanym pojedynku. Mroczek Barbara – miejsce 3, Rembacz Mikołaj – miejsce 3, Stasiak Krystian – miejsce 5.

Wyniki zawodników ze szkół podstawowych: Kostyniak Bogusz- miejsce 1

Graj Żaklin – miejsce 1, Łangowski Mateusz – miejsce 2, Podolak Dominik – miejsce 2

Już za niecały miesiąc, bo od 1-3.03.2013 w Poznaniu odbędzie się Puchar Polski kadetów. Na tych zawodach będzie walczyło aż pięciu zawodników z naszego klubu. Serdecznie zapraszamy na tereny KS Sobieskiego Poznań na os. Sobieskiego 22g w Poznaniu w sobotę od godz. 10.00 by dopingować naszych zawodników.

Grzegorz Mazurek

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -