piątek, 29 marca 2024
7.9 C
Swarzędz

Złej passy ciąg dalszy

Unia Swarzędz w spotkaniu 9 kolejki III ligi uległa Sokołowi w Kleczewie 0-1. Gospodarze zwyciężyli po trafieniu Mikołaja Pingota w 70 minucie. Była to trzecia z rzędu porażka niebiesko-białych, przez co spadli oni na 12 miejsce w tabeli.

W pierwszej połowie obie drużyny największe zagrożenie stworzyły po strzałach z dystansu, lecz były one nieskuteczne. Choć to Unia w tej części miała więcej z gry, nie potrafiła tego przełożyć na zdobycz bramkową. Po przerwie w świetnej sytuacji znalazł się piłkarz Sokoła Jakub Dębowski. Pojedynek z nim wygrał Andrzej Budnik interweniując w ostatniej chwili na linii bramkowej. Jednak po dokładnym uderzeniu Mikołaja Pingota w 70 minucie bramkarz Unii był już bezsilny. Kleczewianie wyszli na prowadzenie, które pomimo szturmu na swoją baramkę w końcowych minutach zdołali utrzymać.