niedziela, 23 czerwca 2024
22.7 C
Swarzędz

Kabaret NEO-NÓWKA w Swarzędzu!

Zobacz także

- Reklama -

Kabaret Neo-Nówka   wraz z Agencją Artystyczną  „Joanna” serdecznie zaprasza Państwa na swój nowy program pt. „Pielgrzymka do miejsc śmiesznych”.

Występ odbędzie się 11 X 2013 r. o godz.: 20.00 w Hali Sportowej SCSiR przy ul. św. Marcina 1 w Swarzędzu. Czas trwania programu to około 100 minut. Cena biletu wynosi 55 zł. Indywidualnie bilety można nabyć w Ośrodku Kultury w Swarzędzu przy ul. Poznańskiej 14 lub na stronie www.biletynakabarety.pl.

Zamówienia zbiorowe na bilety przyjmujemy natomiast pod numerem tel: (41) 361-80-47.

www.neonowka.pl, facebook.com/kabaret.neonowka

„Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” – to tytuł najnowszego program Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jakie powinno. W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu są przedstawiciele różnych grup społecznych, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży. W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur. Nie zabraknie również, do czego Neo-Nówka zdążyła już widzów przyzwyczaić, autorskich piosenek i muzyki na żywo. Jak mawiają znawcy tematu: „Tego jeszcze nie grali”. To po prostu trzeba zobaczyć.

 

Za kilka dni konkurs!

Możesz wygrać bilety na NEO-NÓWKĘ!


Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -