0.2 C
Swarzędz
niedziela, 29 stycznia 2023

Uhonorowani Medalami

Zobacz także

Honorowymi medalami od Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie uhonorowano 11 par małżeńskich z naszej gminy

W gościnnych progach „Pałacyku Pod Lipami” przy ul. Poznańskiej, w środę, 2 lipca odbyła się wzruszająca i podniosła uroczystość. Jedenaście par małżeńskich w terenu naszego miasta i gminy świętowało pięćdziesięciolecie zawarcia związku małżeńskiego. Z tej okazji szacowni Jubilaci zostali uhonorowani medali przyznanymi im przez Prezydenta RP – za „długoletnie pożycie małżeńskie”, które wręczyła im burmistrz Anna Tomicka, gratulując pięknego jubileuszu i życząc kolejnych lat w zdrowiu i szczęściu. Medale otrzymali:  Maria i Tadeusz Baliccy, Mieczysława i Edmund Banaszak, Bożena i Jan Chudańscy, Gizela i Bernard Jarmusz, Bolesława i Marian Królikowscy, Lucyna i Stanisław Nowakowscy, Bożena i Wiktor Plenzler, Aurela i Zygmunt Prządak, Krystyna i Walenty Przybylscy, Jadwiga i Tadeusz Pytlewscy, Bronisława i Marian Zgoła.

Gratulujemy!

Kt

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -