wtorek, 5 marca 2024
3 C
Swarzędz

Zamkną wiadukt na Polnej

Zobacz także

- Reklama -

W najbliższą sobotę, 6 września od godziny 6.00   do niedzieli, 7 września (6.00) zostanie wyłączony z ruchu wiadukt przy ul. Polnej oraz skrzyżowanie ulic Średzkiej i Polnej. Jest to związane z układaniem nawierzchni asfaltowej w tym rejonie.

Trwa przebudowa skrzyżowania ulic Polnej i Średzkiej, gdzie powstaje rondo. Jak informuje swarzędzki magistrat w najbliższy weekend czekają kierowców spore utrudnienia w tym rejonie. Od soboty, 6.00 do niedzieli, 6.00 wiadukt na Polnej oraz skrzyżowanie Polna – Średzka zostanie zamknięty i wyłączony z ruchu.

{gallery}04.09.2014-3{/gallery}

– Zalecany objazd dla południowej części Swarzędza i firm znajdujących się przy ul. Średzkiej/Rabowickiej: ul. Średzką do ul. Rabowickiej i nowym wiaduktem w Jasinie do drogi krajowej nr 92 i ul. Poznańską do centrum Swarzędza. Zalecany objazd dla pojazdów poruszających się drogą krajową nr 92 oraz dla północnej części Swarzędza: drogą krajową nr 92 do Jasinia do nowego wiaduktu nad linią kolejową w Jasinie do ul. Rabowickiej i dalej do ul. Średzkiej – wyjaśniają urzędnicy magistratu.

kt

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -