środa, 12 czerwca 2024
14.8 C
Swarzędz

Hardkorowa Niedziela w ETC Swarzędz

Zobacz także

- Reklama -

To będzie wydarzenie pod znakiem adrenaliny i testosteronu. 14 września Centrum Handlowe ETC Swarzędz zaprasza na Hardkorową Niedzielę z udziałem najsilniejszych ludzi w Polsce. W programie mnóstwo atrakcji, w tym zawody, pokazy, zajęcia sportowe, porady personalne. Gościem specjalnym będzie Robert Bruneika, znany szerszej publiczności jako Hardkorowy Koksu.

Impreza startuje w samo południe, a poszczególne atrakcje zostaną zorganizowane w trzech specjalnych strefach dostosowanych do odpowiednich aktywności. Dzięki temu każdy miłośnik sportów, nie tylko siłowych, znajdzie coś dla siebie.

"Hardkorowa

Strefa Strongman

Najmocniejsi będą mogli spróbować swoich sił podczas amatorskich zawodów strongmanów i powalczyć o główną nagrodę w wysokości 2,5 tysiąca złotych. Próbkę swoich umiejętności zaprezentują również znani polscy siłacze, Tomasz Kowal i Jarosław Nowacki, którzy pokażą m.in. jak się przeciąga wielkiego tira.

Strefa Armwrestling

Dla osób, które chcą sprawdzić siłę swych ramion zaplanowano amatorski turniej w siłowaniu się na rękę. Zawody odbędą się w trzech kategoriach wagowych, a nad ich przebiegiem będzie czuwał Tomasz Szewczyk – wielokrotny medalista turniejów międzynarodowych, sędzia klasy międzynarodowej oraz komentator telewizyjny.

Strefa Active

Tutaj będzie można skorzystać z porad trenera personalnego z klubu 2B Active Fitness oraz dowiedzieć się, co to jest crossfit i spinning. Z kolei dla amatorów sztuk walki zaplanowano pokazy MMA, K1 i Teakwondo w wykonaniu podopiecznych Klubu Sportów Walki Czerwony Smok.

Hardkorowa Niedziela będzie również okazją do spotkania z Robertem Bruneiką, który jako gwiazda imprezy zadba o dobrą formę jej uczestników i zagwarantuje, że „nie będzie lipy”.

(etc)

- Reklama -
- Reklama -