niedziela, 21 kwietnia 2024
6.3 C
Swarzędz

Świąteczny konkurs na najładniej udekorowaną posesję

Zobacz także

- Reklama -

Swarzędzki magistrat ogłosił właśnie Świąteczny Konkurs na najładniej udekorowaną posesję lub balkon. Nagrody – bony na sprzęt RTG i AGD o wartości od 200 do 700 zł.– będą przyznawane w trzech kategoriach. Zgłoszenia można wysyłać do 22 grudnia.

UMiG ogłosił właśnie Świąteczny Konkurs, którego przedmiotem jest  wykonanie zewnętrznej dekoracji świątecznej nieruchomości prywatnej, mieszkania, nieruchomości należących do instytucji publicznych i podmiotów gospodarczych. Jak się  zgłosić do konkursu? Zgłoszenia uczestnictwa w Konkursie można dokonać do 22.12.2015 r., do godz. 12:00 poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wysłanie go e-mailem na adres: zapisy@swarzedz.ploraz dostarczenie minimum 3 zdjęć zgłaszanej dekoracji świetlnej, wykonanych po zmroku (preferowane zdjęcia w wersji cyfrowej). Formularz jest dostępny na stronie internetowej: www.swarzedz.pl. Nagrody będą przyznawane w trzech kategoriach:  posesja prywatna (dom wolnostojący, segment w szeregowcu itp.), mieszkania (okna, balkony) i siedziba instytucji / podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą.

W Konkursie przewidziano nagrody: bony na sprzęt RTV i AGD od 200 do 700 zł. w zależności od zajętego miejsca. Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie www.swarzedz.pl.

rts

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -