wtorek, 23 lipca 2024
21.7 C
Swarzędz

Meblorz w drodze po awans

Świetny początek rundy wiosennej zaliczyli Meblorze. Najpopularniejsza drużyna Miasta i Gminy Swarzędz pierwszy mecz ligowy w tym roku rozegrała w niedzielę w Gułtowach. Miał być to sprawdzian po intensywnym okresie przygotowawczym oraz debiut w meczu o punkty trenera Sadysia.

Mecz rozpoczął się wybornie. Po 18 minutach goście prowadzili już 4-0 i nic nie wskazywało na to żeby mieli się zatrzymać. Dobre długie podania do napastników, celne dośrodkowania i w końcu zabójcza skuteczność to była recepta na ten mecz. Do przerwy kibice zgromadzenia na obiekcie w Gułtowach mogli obejrzeć jeszcze jedną bramkę.
Po przerwie Meblorze uspokoili grę. Częściej do głosu dochodzili gospodarze, jednak tego dnia bezbłędna była również defensywa swarzędzan. Kilka udanych interwencji zaliczył nowy bramkarz Meblorza – Łukasz Staniszewski, którego kibice mogą pamiętać z występów w swarzędzkiej Unii. Poza Łukaszem na boisku zobaczyliśmy debiutujących Bartka Robaszyńskiego, Damiana Szmalca i Tomka Śródeckiego. Wynik został ustalony w 71 minucie kiedy to jeden z zawodników GKS Gułtowy wbił piłkę do własnej bramki.
Tym samym Meblorz Swarzędz pewnie dopisuje 3 pkt i robi pierwszy krok w drodze po awans do A-klasy. Kolejny mecz już w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 w Gruszczynie. Zapraszamy serdecznie!