niedziela, 19 maja 2024
22.6 C
Swarzędz

Swarzędz powitał Nowy Rok!

Zobacz także

- Reklama -

Swarzędzanie wspólnie powitali Nowy Rok na swarzędzkim Rynku. Zabawa sylwestrowa „pod chmurką” przyciągnęła rzesze mieszkańców, którzy wspólnie śpiewali, tańczyli i bawili się. Największą atrakcją imprezy pod ratuszem był pokaz fajerwerków, który rozświetlił swarzędzkie niebo o północy.

W tegoroczną, sylwestrową noc bardzo liczne  grono mieszkańców naszego miasta bawiło się na swarzędzkim Rynku, gdzie w tym roku zorganizowano wspólne powitanie Nowego Roku. Impreza rozpoczęła się o 23.00 i trwała do 1 w nocy.  Oprawę muzyczną przygotował znany poznański DJ Ando, który porwał zgromadzoną publiczność do wspólnego tańca i pląsów. Tuż przed północą na scenie pojawili się przedstawiciele władz naszej gminy: burmistrz Marian Szkudlarek i przewodnicząca Rady Miejskiej Barbara Czachura złożyli mieszkańcom życzenia dobrego i szczęśliwego Nowego Roku. Kulminacyjnym momentem był pokaz sztucznych ogni, który rozjaśnił swarzędzkie niebo o północy. W ocenie zgromadzonych mieszkańców był zdecydowanie lepszy niż rok temu. Impreza na swarzędzkim Rynku zakończyła się po godzinie pierwszej.

rts

 

 

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -