wtorek, 5 marca 2024
3.3 C
Swarzędz

100 lat Pana Józefa!

Zobacz także

- Reklama -

Grono stuletnich mieszkańców naszej gminy powiększyło się  o kolejnego, dostojnego jubilata. Wspaniałe urodziny świętował w ostatnich dniach mieszkaniec naszej gminy, pan Józef Aleszczyk.

 

Do grona swarzędzkich stulatków dołączył kilka dni temu pan Józef Aleszczyk. Z okazji urodzin, w minioną sobotę, 5 sierpnia odbyła się wspaniała uroczystość jubileuszowa, którą zorganizowali jubilatowi jego najbliżsi.  Z życzeniami i gratulacjami do swarzędzkiego 100 – latka przybyła także sekretarz gminy Agata Kubacka i zastępca kierownika USC w Swarzędzu Grzegorz Kurowski, którzy  – w imieniu burmistrza Mariana Szkudlarka – złożyli panu Józefowi życzenia i gratulacje oraz przekazali kosz słodkich upominków oraz bukiet kwiatów. Redakcja TS dołącza się do gratulacji, życząc wielu  kolejnych Jubileuszy a przede wszystkim wspaniałego zdrowia i pogody ducha.

"100

Kk

- Reklama -
- Reklama -