wtorek, 5 marca 2024
3.3 C
Swarzędz

Kayah, Chylińska, czy Boys w Swarzędzu?

Zobacz także

- Reklama -

Andrzej Piaseczny, zespół MIG i Hey to gwiazdy, które w czerwcu gościliśmy  w naszym mieście. Teraz możemy zdecydować kto wystąpi na przyszłorocznych Dniach Swarzędza. Od kilkunastu  dni mieszkańcy mogą głosować na swojego ulubionego artystę w specjalnej sondzie.

 

Trzydniowe Dni Swarzędza  za nami. W opinii wielu mieszkańców odbywająca się w nowej formule impreza była niezwykle udana i atrakcyjna, chociażby ze względu na artystów prezentujących różne nurty i gatunki muzyczne.

Mimo, że do przyszłorocznych Dni Swarzędza pozostało jeszcze sporo czasu, bo 10 miesięcy, to przygotowania do przyszłorocznej imprezy już się rozpoczęły. Ośrodek Kultury przygotował specjalną sondę dla mieszkańców, w której można oddać głos na jednego z 10. zaproponowanych artystów. Oto oni:  Agnieszka Chylińska, Boys, Bracia, C-Bool, Coma, Enej, Kayah, Monika Brodka, Patrycja Markowska, Piękni i Młodzi.

W głosowaniu mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy gminy Swarzędz, którzy najpóźniej 1.09.2017 roku ukończą 10 rok życia. Głosować można tylko raz, nie ma możliwości późniejszej korekty oddanego głosu. Głosujemy do 1 września 2017 do godziny 15.30 na stronie http://artysta.swarzedz.pl/

Kk

Podczas tegorocznych Dni Swarzędza gościliśmy w naszym mieście  m.in. Andrzeja Piasecznego.

- Reklama -
- Reklama -