-2.9 C
Swarzędz
sobota, 3 grudnia 2022

Jubilaci z Medalami od Prezydenta

Zobacz także

Honorowymi medalami od Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie  odznaczono aż 68 par małżeńskich z naszej gminy. Szacowni Jubilaci mogą poszczycić się 50 – letnim stażem małżeńskim.

W gościnnych progach EuroHotelu odbyła się wzruszająca i podniosła uroczystość. Aż 68 małżeńskich w terenu naszego miasta i gminy świętowało pięćdziesięciolecie zawarcia związku małżeńskiego. Z tej okazji szacowni Jubilaci zostali uhonorowani medali przyznanymi im przez Prezydenta RP – za „długoletnie pożycie małżeńskie”; były też listy gratulacyjne, życzenia i bukiety od burmistrza Mariana Szkudlarka i kierownika USC Anny Wiśniowieckiej – Gronowskiej.  Na jubilatów czekał także pokaźnych rozmiarów tort i wiele słodkości.
Medale otrzymali Państwo: Leokadia i Zenon Bogaccy, Jadwiga i Wiesław Barcikowscy, Zofia i Czesław Ciećmierowscy, Aleksandra i Stanisław Cierniak, Krystyna i Czesław Dudzik, Zofia i Stanisław Dembińscy, Władysława i Edward Echaust, Ewa i Tomasz Gorczyca, Urszula i Mirosław Guszczyńscy, Krystyna i Zygmunt Hanzewniak, Krystyna i Krzysztof Helak, Aleksandra i Jerzy Ibron, Ewa i Stanisław Izydorek, Marianna i Jarosław Jankowiak, Joanna i Seweryn Klepka, Eugenia Giszka-Kozłowicz i Piotr Kozłowicz, Maria i Edmund Krzyżańscy, Helena i Kazimierz Kwiatkowscy, Aleksandra i Jerzy Lewandowscy, Teresa i Stanisław Michalakowie, Irena i Tadeusz Mieloch, Barbara i Jerzy Myrda, Sabina i Ryszard Pilarscy, Wanda i Edward Posadzy, Czesława i Krzysztof Prządak, Maria i Stefan Przybylscy, Maria i Stanisław Ratajczak, Alicja i Marian Rosińscy, Julianna i Jan Stanisławscy , Krystyna i Andrzej Sobótek, Barbara i Bogdan Tomaszewscy, Danuta i Marian Tomaszewscy, Irena i Tadeusz Wichłacz, Felicja i Tadeusz Wieczorek, Gabriela i Kazimierz Wolni, Bożena i Mieczysław Bąk, Halina i Więcesław Biesiada, Janina i Henryk Błachowicz, Aleksandra i Wiesław Drabarczykowie, Urszula i Władysław Furmaga, Bronisława i Zbigniew IzydorekMaria i Zbigniew Jędrzejczak, Kazimiera i Marian Kaczmarkowie, Hanna i Andrzej Kopielscy, Irena i Władysław Kopruccy, Daniela i Antoni Leitgeber, Stefania i Andrzej Marciniakowie, Teresa i Józef Meller, Joanna i Bogdan Michalakowie, Helena  i Czesław Nowakowie, Halina i Zbigniew Nowakowie, Janina i Ryszard Okupniak, Urszula i Władysław Ostajewscy, Krystyna i Bolesław Przybylak, Lila i Stanisław Przydańscy, Irena i Jerzy Rajchelt, Urszula i Zygmunt Sadowscy, Róża i Lucjan Sadowscy Zofia i Zenon Siąkowscy, Maria i Edmund Siwek, Krystyna i Zbigniew Stańscy, Halina i Marian Stasiakowie, Maria i Jan Strykowscy, Danuta i Henryk Szkaradkiewicz, Gabriela i Marian Szymczakowie, Janina i Tadeusz Śliwińscy, Zofia i Edward Wajman, Kazimiera i Józef Walaszek.
Serdecznie gratulujemy pięknego jubileuszu!

Rts

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -
Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 171)