-3.3 C
Swarzędz
poniedziałek, 6 lutego 2023

Wybrał samobójczą śmierć

Zobacz także

Czarna seria samobójstw w naszej gminie – niestety – trwa nadal. W  ubiegłym tygodniu samobójstwo popełnił 60 – letni mieszkaniec Bogucina.

Kolejna tragedia w naszej gminie. Tym razem w Bogucinie. W ubiegłym tygodniu na terenie jednej z posesji samobójstwo popełnił 60 – letni mężczyzna. – Policja  o tym tragicznym zdarzeniu   została powiadomiona przez członka rodziny, który znalazł zwłoki – wyjaśnia komisarz Piotr Borowiak, wiceszef Komisariatu w Swarzędzu. Mężczyzna powiesił się. Przybyły na miejsce tragedii Prokurator i lekarz Medycyny Sądowej – po dokonaniu oględzin – jednoznacznie wykluczyli udział osób trzecich w zdarzeniu.
Niestety, wszystko wskazuje, że rok 2017 będzie rokiem rekordowym pod względem liczby samobójstw w naszym mieście i gminie. Od stycznia  do października samobójstwo popełniło już osiem osób: pięciu mężczyzn i trzy kobiety.
Smutny to rekord.

- Reklama -
- Reklama -