niedziela, 16 czerwca 2024
23 C
Swarzędz

Nauczyciele z nagrodami

W czwartek, 12 października odbyła się gminna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na zaproszenie władz gminy do Szkoły Podstawowej w Zalasewie przybyli dyrektorzy swarzędzkich placówek oświatowych, emerytowani nauczyciele, pedagodzy. Fot. T. Rybarczyk (UMiG)

Zobacz także

- Reklama -

Dyrektorzy placówek oświatowych, emerytowani pedagodzy, wyróżnieni nauczyciele oraz władze gminy i grono znamienitych goście wzięło w tegorocznej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 2 w Zalasewie.

W czwartek, 12 października odbyła się gminna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na zaproszenie władz gminy do Szkoły Podstawowej w Zalasewie przybyli dyrektorzy swarzędzkich placówek oświatowych, emerytowani nauczyciele, pedagodzy, którzy otrzymali wyższy stopień awansu zawodowego oraz wyróżnieni nagrodą burmistrza. – W Dniu Edukacji Narodowej życzę wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty, aby realizowali się w misji kształtowania przyszłych pokoleń. – podkreślał burmistrz Marian Szkudlarek, zwracając się do przybyłych. Za osiągnięcia w pracy dydaktyczno- wychowawczej oraz wykazaną aktywność zawodową przyznane zostały nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz. W tym roku wyróżnienia otrzymało 20. pedagogów z przedszkoli i szkół gminy Swarzędz: Magdalena Szyniszewska i Aldona Tuszyńska – nauczyciele Przedszkola nr 2 w Swarzędzu, Lidia Pacelt – nauczyciel Przedszkola nr 4 w Swarzędzu, Jolanta Jacek – nauczyciel Przedszkola nr 5,  Marzanna Adamczak i Lucyna Kowalczyk – nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Swarzędzu, Elwira Szumińska i Ewa Wawrzyniak – nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2 w Swarzędzu, Aneta Kot i Katarzyna Strycka-Fabrowska – nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Swarzędzu, Teresa Jędrzejczak i Dorota Świątek – nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu, Ewa Lewicka i Jolanta Nowacka – nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 5 w Swarzędzu, Barbara Grzelczak – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Zalasewie, Patrycja Borowska-Klimaszewska i Katarzyna Czajkowska – nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2 w Zalasewie, Sylwia Szymkowiak – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Kobylnicy, Małgorzata Zawilska – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Wierzonce, Agnieszka Łuszczek – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Paczkowie. Wyróżnienia otrzymali także dyrektorzy placówek oświatowych w naszej Gminie.

Święto Edukacji Narodowej było też znakomitą okazją do wręczenia nauczycielom oficjalnych aktów nadania stopnia awansu zawodowego. Burmistrz Marian Szkudlarek wręczył także listy gratulacyjne nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 2 w Swarzędzu – Beacie Toboła, która otrzymała Nagrodę Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz Maciejowi Chojnackiemu, który otrzymał Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej.

Gratulujemy!

- Reklama -
- Reklama -