piątek, 2 czerwca 2023
17.3 C
Swarzędz

Mikołajkowe atrakcje w ETC Swarzędz

Zobacz także

Już w najbliższy piątek i sobotę Centrum Handlowe ETC Swarzędz rozpocznie świętowanie zbliżających się Mikołajek. Jak zapowiadają organizatorzy atrakcji – dla najmłodszych milusińskich jak i dorosłych – nie zabraknie. Jedną z nich będzie możliwość wygrania prezentu o wartości nawet do 150 zł.

Mikołajkowe atrakcje w ETC Swarzędz zapoczątkuje świąteczny akcent muzyczny: koncert  kolęd i świątecznych przebojów w smoothjazzowych aranżacjach. Wydarzenie rozpocznie się już w najbliższy piątek, 1 grudnia o godz. 17.00. W sobotę, 2 grudnia, miedzy 11.00 a 18.00 na klientów w różnym wieku będzie czekać szereg mikołajkowych atrakcji. – Dzieci będą miały okazję m.in. dekorować pierniki, wykonywać świąteczne skarpety z filcu, ozdabiać bożonarodzeniowe świece oraz mikołajkowe skarpety prezentowe, a także nauczyć się techniki malowania na szkle – wyjaśnia Ada Wysocka z Biura Prasowego ETC Swarzędz.
Przygotowano też liczne konkursy i zabawy ruchowe, m.in. wyścigi w workach, rzut śnieżką do celu, tworzenie najdłuższego rodzinnego łańcucha choinkowego oraz wspólna nauka tańców mikołajkowych ze Śnieżynką. – Dzieci odwiedzi także Święty Mikołaj, z którym będzie można później zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie świąteczna oprawa muzyczna, a także wspólne śpiewanie kolęd i bożonarodzeniowych przebojów – dodaje Ada Wysocka.
Dodatkowo, od 1 do 5 grudnia potrwa także konkurs, w którym do wygrania będzie wymarzony prezent o wartości nawet do 150 zł. Aby wziąć w nim udział, trzeba udać się na specjalnie przygotowane stoisko konkursowe w ETC Swarzędz, wypełnić pocztówkę do Świętego Mikołaja opisując swój wymarzony upominek. Ogłoszenie wyników nastąpi 6 grudnia, za pośrednictwem strony internetowej www.etcswarzedz.pl oraz facebookowego profilu centrum: www.facebook.com/etcswarzedz.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -