-2.9 C
Swarzędz
sobota, 3 grudnia 2022

Sylwester na Rynku

Zobacz także

Swarzędzanie po raz kolejny będą mogli wspólnie powitać Nowy Rok. Tegoroczna impreza sylwestrowa odbędzie się – podobnie jak rok temu – na swarzędzkim Rynku.

Wielkimi krokami zbliża się koniec 2017r. Tradycyjnie swarzędzanie – także i w tym roku – będą mogli wspólnie, na świeżym powietrzu spędzić ostatnie godziny starego roku i podczas zabawy sylwestrowej powitać nowy, 2018 rok. Tegoroczna impreza sylwestrowa – podobnie jak przed rokiem – odbędzie się na swarzędzkim Rynku. Zabawa rozpocznie się 31 grudnia o godz. 23:00. W programie nie zabraknie konkursów z nagrodami, zabawy tanecznej oraz oczywiście pokazu sztucznych ogni.
– O oprawę muzyczną Nocy Sylwestrowej zadba DJ Ando – doświadczony poznański konferansjer i DJ, na co dzień występujący w duecie Music Bros. DJ Ando przez wiele lat pracował jako prezenter w kultowych stajach radiowych: RMI FM, Planeta FM oraz ZET Gold. – Jego sylwestrowy występ będzie wyjątkowo taneczną, energetyczną i muzyczną mieszanką starych, dobrych przebojów przeplatanych najnowszymi hitami  – informuje swarzędzki ratusz. Imprezę poprowadzi prezenter radiowy Leszek Łukomski.

Kk

- Reklama -
- Reklama -
Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 171)