Jubilaci z medalami

Fot. T. Rybarczyk

Wspaniałe jubileusze pożycia małżeńskiego świętowali w ostatnim czasie Teresa i Kazimierz Szwanka oraz Danuta i Eugeniusz Hańczuk.

Kolejni mieszkańcy z naszej Gminy mogą poszczycić się przepięknym Jubileuszem i stażem małżeńskim. 53 lata temu związek małżeński zawarli Teresa i Kazimierz Szwanka, a 50  lat temu państwo  Danuta i Eugeniusz Hańczuk.  Z tej okazji dostojni Jubilaci przyjęli zaproszenie od burmistrza M. Szkudlarka i 1 lutego pojawili się na spotkaniu w swarzędzkim ratuszu. Podczas uroczystości otrzymali z rąk gospodarza gminy pamiątkowe „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, przyznane im przez Prezydenta RP. Zarówno burmistrz Marian Szkudlarek jak i kierownik USC Anna Wiśniowiecka-Gronowska życzyli małżonkom kolejnych, wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu oraz przekazali kosz słodkości i kwiatów. Gratulujemy!

Fot. Kolejni mieszkańcy z naszej Gminy mogą poszczycić się przepięknym Jubileuszem i stażem małżeńskim.

- Reklama -