niedziela, 16 czerwca 2024
23.3 C
Swarzędz

Będzie więcej mody w ETC Swarzędz

Zobacz także

- Reklama -

Tatuum to kolejna marka modowa, która niebawem znajdzie się w gronie najemców centrum handlowego ETC Swarzędz. Sklep tej sieci zostanie otwarty w Swarzędzu po raz pierwszy.

Do grona najemców centrum handlowego ETC Swarzędz dołącza kolejna marka modowa – Tatuum, która funkcjonuje na rynku już ponad 20 lat. – W swojej ofercie posiada odzież i akcesoria dla kobiet oraz mężczyzn, w dwóch głównych kolekcjach: casualowej i wieczorowej. – wyjaśnia Ada Wysocka z Centrum Prasowego ETC Swarzędz.  Salon Tatuum w ETC Swarzędz zajmie ponad 86 mkw. i zostanie otwarty
w II kwartale bieżącego roku.  – Cały czas pracujemy nad tym, by w ETC Swarzędz pojawiały się kolejne, ciekawe marki, których oferta jest bezpośrednią odpowiedzią na ich oczekiwania. Swoją obecnością marka Tatuum zagospodaruje istotną część modowej oferty obiektu, którą już teraz tworzą znane sieci odzieżowe, takie jak Reserved, Diverse, Top Secret, Vistula, Wólczanka czy Medicine. W chwili obecnej prowadzimy zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami  z tego segmentu. – mówi Marcin Juszczyk, członek zarządu Grupy Capital Park, inwestora obiektu.

- Reklama -
- Reklama -