1.9 C
Swarzędz
poniedziałek, 28 listopada 2022

Radosnych Świąt!

Zobacz także

Zapracowani, zabiegani, „zalatani”. W pościgu za sukcesem, walcząc z problemami i troskami dnia codziennego rzadko spowalniamy. Zbyt rzadko. Teraz nadchodzi taki CZAS.

Czas na refleksję i zadumę. Na analizę naszej sfery duchowej. Mamy wiosnę (choć pogoda płata figle), czas więc nie tylko na porządki w kuchennych szafach, ale i w naszym sercu. Święta Wielkiej Nocy są takim czasem.

Między zakupowym szaleństwem w marketach, pomiędzy wyścigiem o najbardziej dorodne jajka na swarzędzkim bazarku, między pieczeniem wypasionego mazurka (mniam!) i lukrowanej wielkanocnej baby, między kolejką w salonie po wielkanocną fryzurę a wizytą w kościele rozejrzyjmy się wokół. Może na święta można zrobić coś także dla innych? Coś co będzie ważniejsze niż najpiękniej przystrojony stół?

Przed nami święta Wielkiej Nocy. Święta wiary, nadziei i miłości. Życzmy sobie wzajemnie, by nadchodzące dni były wyjątkowo radosne i spokojne, a naszych domach zagościła rodzinna atmosfera. Niech  w naszych wzajemnych relacjach zagości taka zwykła ludzka życzliwość. Tylko i aż tyle. I zdrowia życzmy sobie, bo po Swarzędzu od wielu tygodni krąży wirus, którego naprawdę trudno się pozbyć. Święta w łóżku z wirusem to doprawdy nic zabawnego. Zdrowia zatem na święta!

WESOŁEGO ALLELUJA!

Redakcja TS

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -
Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 171)