sobota, 22 czerwca 2024
20.8 C
Swarzędz

Powrót do szkoły w wielkim stylu z ETC Swarzędz

Zobacz także

- Reklama -

Pokazy najnowszych kolekcji, porady i prelekcje profesjonalnej stylistki, a także kreatywne warsztaty – to tylko ułamek niespodzianek, jakie przygotowało dla swoich klientów z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego ETC Swarzędz. Wielkie święto mody odbędzie się już w najbliższą sobotę, 1 września.

Impreza rozpocznie się o godz. 13:00 i potrwa do 18:00. Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego wnętrze ETC zamieni się, ku zaskoczeniu odwiedzających – nie w klasę, a modowy wybieg. Przez cały dzień modele i modelki zaprezentują wiele różnorodnych stylizacji, osadzonych w najnowszych trendach. Marki takie, jak 5.10.15, BIG STAR, CCC, KiK, MUST HAVE, PEPCO, QUIOSQUE, Salon Optyczny RUBICON, SMYK, SWISS, TOP SECRET, PRESTIGE, VISION EXPRESS, VISTULA, YES, MONNARI  pokażą  ubrania, obuwie i akcesoria
w wielu wydaniach – eleganckim, wieczorowym, casualowym czy sportowym. W przerwach pomiędzy kolejnymi częściami pokazów mody, odbywać się będą prelekcje, prowadzone przez profesjonalną stylistkę.

Prawdziwa gratka czeka też na wszystkie kreatywne osoby, a także miłośników DIY – kreatywne warsztaty plastyczne z dekorowania eko-toreb. Uczestnicy warsztatów będą mieli do dyspozycji różnego rodzaju materiały plastyczne, m.in. pisaki do malowania po tkaninach, kolorowe guziczki, pompony, igły, nici, klej na ciepło, wstążki i wiele innych. Po zakończeniu udekorowane torby będzie można zabrać ze sobą na pamiątkę.

W dniu wydarzenia ETC Swarzędz będzie otwarte w regularnych godzinach – od 10:00 do 21:00. Wszystkie atrakcje „Stylowego powrotu do szkoły z ETC Swarzędz” są bezpłatne
i otwarte dla wszystkich. Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/events/249373239022722/.

- Reklama -
- Reklama -