1.2 C
Swarzędz
piątek, 27 stycznia 2023

Certus przejął Przychodnię Art Medicum

Swarzędzka Przychodnia Lekarza Rodzinnego Art Medicum, pod opieką której znajduje się 3,5 tys. pacjentów została przejęta przez Prywatną Lecznicę Certus.

Zobacz także

Swarzędzka Przychodnia Lekarza Rodzinnego Art Medicum, pod opieką której znajduje się 3,5 tys. pacjentów została przejęta przez Prywatną Lecznicę Certus. – Planujemy utrzymać obecny zakres usług w przychodni, a z czasem poszerzać ofertę. – tłumaczy Karolina Laskowska, dyrektor naczelny Prywatnej Lecznicy Certus.

Przychodnia Art Medicum działa w Swarzędzu od 2002 roku, oferując usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Zespół lekarski Art Medicum tworzy 4 lekarzy rodzinnych, 1 pediatra oraz 2 stomatologów. Placówka oferuje też usługi z zakresu stomatologii – zarówno komercyjne, jak i w ramach umowy z NFZ.

W listopadzie br. placówkę na Raczyńskiego – pod opieką której pozostaje 3,5 tys. pacjentów – przejęła Prywatna Lecznica Certus, która w Swarzędzu posiada Przychodnię przy ul. Poznańskiej.  – Proces integracji nowej przychodni ze strukturami Certusa już się rozpoczął. W nadchodzących miesiącach będziemy stopniowo zacieśniać współpracę, tak aby w przyszłości nasze działania stanowiły spójną całość. Planujemy utrzymać obecny zakres usług  oferowanych w przychodni, a z czasem planujemy poszerzać ofertę o kolejnych specjalistów. Mamy nadzieję, że pacjenci Art Medicum wkrótce zauważą, że ich przychodnia zmienia się na lepsze. – tłumaczy Karolina Laskowska, dyrektor naczelny Prywatnej Lecznicy Certus.  – Przejęcie nowej jednostki wzmocni pozycję Prywatnej Lecznicy Certus na wielkopolskim rynku usług medycznych – dodaje dyrektor Laskowska.

Prywatna Lecznica Certus jest pierwszym wielospecjalistycznym szpitalem prywatnym w Polsce. Do Certusa należą także 4 Centra Medyczne na terenie Poznania i Swarzędza. Usługi medyczne w PL Certus dostępne są zarówno odpłatnie, jak i w ramach umów z NFZ.

- Reklama -
- Reklama -