niedziela, 16 czerwca 2024
23.3 C
Swarzędz

Certus przejął Przychodnię Art Medicum

Swarzędzka Przychodnia Lekarza Rodzinnego Art Medicum, pod opieką której znajduje się 3,5 tys. pacjentów została przejęta przez Prywatną Lecznicę Certus.

Zobacz także

- Reklama -

Swarzędzka Przychodnia Lekarza Rodzinnego Art Medicum, pod opieką której znajduje się 3,5 tys. pacjentów została przejęta przez Prywatną Lecznicę Certus. – Planujemy utrzymać obecny zakres usług w przychodni, a z czasem poszerzać ofertę. – tłumaczy Karolina Laskowska, dyrektor naczelny Prywatnej Lecznicy Certus.

Przychodnia Art Medicum działa w Swarzędzu od 2002 roku, oferując usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Zespół lekarski Art Medicum tworzy 4 lekarzy rodzinnych, 1 pediatra oraz 2 stomatologów. Placówka oferuje też usługi z zakresu stomatologii – zarówno komercyjne, jak i w ramach umowy z NFZ.

W listopadzie br. placówkę na Raczyńskiego – pod opieką której pozostaje 3,5 tys. pacjentów – przejęła Prywatna Lecznica Certus, która w Swarzędzu posiada Przychodnię przy ul. Poznańskiej.  – Proces integracji nowej przychodni ze strukturami Certusa już się rozpoczął. W nadchodzących miesiącach będziemy stopniowo zacieśniać współpracę, tak aby w przyszłości nasze działania stanowiły spójną całość. Planujemy utrzymać obecny zakres usług  oferowanych w przychodni, a z czasem planujemy poszerzać ofertę o kolejnych specjalistów. Mamy nadzieję, że pacjenci Art Medicum wkrótce zauważą, że ich przychodnia zmienia się na lepsze. – tłumaczy Karolina Laskowska, dyrektor naczelny Prywatnej Lecznicy Certus.  – Przejęcie nowej jednostki wzmocni pozycję Prywatnej Lecznicy Certus na wielkopolskim rynku usług medycznych – dodaje dyrektor Laskowska.

Prywatna Lecznica Certus jest pierwszym wielospecjalistycznym szpitalem prywatnym w Polsce. Do Certusa należą także 4 Centra Medyczne na terenie Poznania i Swarzędza. Usługi medyczne w PL Certus dostępne są zarówno odpłatnie, jak i w ramach umów z NFZ.

- Reklama -
- Reklama -