Karnawał z Orkiestrą Dętą

1525
- Reklama -

Tłumy swarzędzan oklaskiwały niedzielny Koncert Karnawałowy w wykonaniu Swarzędzkiej Orkiestry Dętej. Zachwyt widowni wzbudziły zarówno wspaniałe wykonania hitów światowej muzyki,  jak i pięknie brzmiące polskie przeboje.

W minioną niedzielę, w wypełnionej po brzegi hali Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbył się Koncert Karnawałowy Swarzędzkiej Orkiestry Dętej, który rozpoczął wspólny występ grupy choreograficznej oraz muzyków w rytm „Marszu Florentyńskiego”.

Zgromadzeni licznie mieszkańcy oklaskiwali rewelacyjne wykonania takich przebojów jak: Skyfall” z serii filmów o Agencie 007, „Samba de Janerio”,  czy wiązanki przebojów Maryli Rodowicz oraz znanego światowego przeboju „Despacito”. Koncert obfitował – już tradycyjnie – w niespodzianki i zwroty akcji, kiedy pałeczkę dyrygenta przejął  burmistrz Marian Szkudlarek, czy gdy przed publicznością pojawił się sam Rocky Balboa, który stoczył z dyrygentem Orkiestry Łukaszem Gowarzewskim pojedynek pięściarski. Podczas koncertu nie zabrakło też akcentów tanecznych w wykonaniu grupy tanecznej Born to Dance, czy pary prezentującej taniec towarzyski. Niezwykłą oprawę miały występy choreograficzne tancerek, które zaprezentowały kilka nowych, ciekawych układów tanecznych, oklaskiwanych przez widzów.

- Reklama -