Swarzędz pokochał Kaczmarków

fot. Utalentowano muzycznie rodzina Kaczmarków była gościem tegorocznego Koncertu Świątecznego, który w minioną niedzielę odbył się w kościele pw. Chrystusa Jedynego Zbawiciela na os. Mielżyńskiego fot. A. Młynarczak

1435
- Reklama -

Utalentowana muzycznie rodzina Kaczmarków była gościem tegorocznego Koncertu Świątecznego, który odbył się w kościele pw. Chrystusa Jedynego Zbawiciela na os. Mielżyńskiego w Swarzędzu. Rodzice i synowie swoim śpiewem podbili serca swarzędzan.

W  niedzielę, 20 stycznia br.  już tradycyjnie w Kościele pw. Chrystusa Jedynego Zbawiciela na Nowej Wsi odbył się Koncert Świąteczny. Tym razem w Swarzędzu gościliśmy  niezwykle utalentowaną muzycznie czteroosobową rodzinę Kaczmarków, która podbiła serca swarzędzan. Podczas trwającego ponad dwie godziny koncertu zgromadzeni mogli usłyszeć przepiękne piosenki  z repertuaru Anny German, pieśni operowe, hiszpańskie, włoskie, wielkie przeboje, a także kolędę. Występy utalentowanej czwórki artystów wzbudziły zachwyt zgromadzonej publiczności, która owacyjnie przyjęła popisy zarówno rodziców, jak i ich synów. Dodajmy, że to nie pierwszy występ rodziny Kaczmarków z naszej gminie. Na wiosnę gościła ich Wierzenica, a dzień przed koncertem w kościele uświetnili oni spotkanie noworoczne w Szkole Podstawowej nr 2 w Zalasewie.

- Reklama -