Walentynkowe pizza party w ETC Swarzędz

471
- Reklama -

Już w najbliższą sobotę centrum handlowe ETC Swarzędz przygotowało dla swoich klientów naprawdę nietypową niespodziankę – Pizza Party. Impreza odbędzie z okazji zbliżających się Walentynek.

Walentynkowe Pizza Party odbędzie się już w najbliższą sobotę, 9 lutego, w godzinach 11:00-17:00. Uczestnictwo we wszystkich atrakcjach jest bezpłatne, a udział mogą wziąć zarówno zakochane pary, całe rodziny z dziećmi, jak i single. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego!

W programie znalazły się przede wszystkim warsztaty przygotowania i pieczenia pizzy. Z okazji święta zakochanych dostępne będą także formy w kształcie serca, których będzie można użyć przy pieczeniu, by posiłek nabrał wyjątkowego i odświętnego charakteru. Przez cały czas trwania imprezy będzie można także degustować pizzę w różnych smakach. Nie zabraknie również tematycznych konkursów, zabaw, gier i quizów dla dzieci, dorosłych oraz par. Partnerem wydarzenia jest jeden z najemców ETC – Pizza Hut Express, gdzie w sobotę 9 lutego będzie można także skorzystać z wyjątkowej promocji: 50% na drugą pizzę z oferty „Festiwalowe Smaki” oraz dolewka napoju gratis do każdego zamówienia. W cukierni-piekarni NATURA  tego dnia będzie można także kupować pizzerki w promocyjnej cenie – 2 sztuki za 6zł.

W dniu wydarzenia ETC Swarzędz będzie otwarte w regularnych godzinach – od 10.00
do 21.00. Wszystkie atrakcje w trakcie Pizza Party w ETC Swarzędz są bezpłatne. Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/events/531622747328929/

- Reklama -