Wypadły z drogi

W miniony wtorek doszło do niebezpiecznego zdarzenia na drodze między Janikowem a Kobylnicą. Zderzyły się tam dwie osobówki.

439
- Reklama -

Do groźnego wypadku drogowego doszło w miniony wtorek, 4 lutego br. między Kobylnicą a Janikowem. Zderzyły się tam dwie osobówki. Siła uderzenia była tak duża,  że oba rozbite auta wypadły z drogi, a kierowcy  z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Fot. OSP Kobylnica

W miniony wtorek, około godziny 17:30 doszło do niebezpiecznego zdarzenia na drodze między Janikowem a Kobylnicą. – Doszło tam do wypadku dwóch samochodów osobowych, które po zderzeniu wypadły z drogi – relacjonuje Tomasz Tomaszewski, naczelnik kobylnickiej straży pożarnej, która zjawiła się po kilku minutach na miejscu zdarzenia. Jak się dowiedzieliśmy siła uderzenia była na tyle duża, że obydwa samochody miały powyrywane koła z zawieszeniem i znajdowały się od siebie prawie 100 metrów. Samochodami podróżowali tylko kierowcy. Strażacy wyciągnęli ich z rozbitych aut i udzielili pomocy przedmedycznej. Po pojawieniu się karetek pogotowia, ranni zostali przetransportowani do szpitala w Poznaniu. Działania ratownicze trwały ponad trzy godziny. Trwa wyjaśniania okoliczności wypadku.

- Reklama -