25 medali swarzędzkich zapaśników!

15

Worek medali przywieźli z Turnieju Wielkanocnego w Poznaniu zapaśnicy swarzędzkiej Unii.  W zawodach wzięło udział ponad 130 zawodników i zawodniczek.

Drużynowo swarzędzka Unia zajęłą 2 miejsce, nieznacznie ulegając Sobieskiemu Poznań.  Zawodnicy Unii zdobyli łącznie 25 medali, w tym aż 12 złotych!

Złote medale wywalczyli: Ania Starszak, Mateusz Kuciel, Filip Nowak, Piotr Socha, Patryk Remlein, Kamil Rajchelt, Tymoteusz Czarnota, Patryk Krobski, Michał Kałużny, Nicholas Kempiński, Aleks Mendel oraz Mateusz Wierzbiński. Zrebro zdobyli: Kacper Rachota, Oliwier Białasik, Aleksander Brzozowski, Tadeusz Bryk, Hubert Żak, Konrad Sobkowiak i Hubert Sobkowiak a brązowe medale: Alex Piosik, Antoni Głodowski, Michał Gracz, Jakub Buda, Wojciech Zerba, Alex Szatkowski

– Nasza ekipa spisała się na medal. Wygraliśmy ponad połowę kategorii wagowych, jednak troszeczkę zabrakło do zwycięstwa w klasyfikacji drużynowej – podsumował trener Leonarczyk.