niedziela, 16 czerwca 2024
23 C
Swarzędz

Meblorz w lidze okręgowej!

Zobacz także

- Reklama -

Zaledwie jeden sezon w A- klasie spędził Meblorz Swarzędz. W środę, 5 czerwca, podopieczni Tomasza Nawrota, dzięki zwycięstwu z Pogonią Książ Wielkopolski zapewnili sobie awans do klasy okręgowej!

Znając stawkę spotkania władze zgodziły się, żeby mecz odbył się na Stadionie Miejskim w Swarzędzu. Już w 4 minucie wynik spotkania otworzył Maciej Echaust. 5 minut później do bramki trafił Damian Tonak. Pod koniec pierwszej połowy w polu karnym padł faulowany Tomasz Śródecki, a jedenastkę na bramkę zamienił Tomasz Filusz.
W 63 minucie sędzia podyktował kolejny rzut karny. I tym razem bezbłędny był Tomasz Filusz. Meblorze spokojnie dowieźli wynik do końca i po ostatnim gwizdku rozpoczęli świętowanie zasłużonego awansu. Po meczu na płycie boiska pojawił się burmistrz Marian Szkudlarek, który wręczył kapitanowi Tomaszowi  Nowackiemu puchar za mistrzostwo ligi!
W sobotę Meblorz wybrał się do Kłecka, by zagrać ostatni wyjazdowy mecz w sezonie. W drugiej połowie gospodarzom udało się strzelić bramkę.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -