niedziela, 19 maja 2024
22.6 C
Swarzędz

Kto podpala stogi?

Kilka pożarów stogów słomy odnotowali w ostatnich tygodniach strażacy na terenie naszej gminy. W miniony wtorek doszło do groźnego pożaru w Uzarzewie.

Zobacz także

- Reklama -

Czy to zbieg okoliczności, czy na terenie naszej gminy grasuje podpalacz? Jedno jest pewne. Od kilku tygodni swarzędzcy i kobylniccy strażacy odnotowują sporo wezwań do pożarów stogów ze słomą oraz ściernisk. Do kolejnego już zdarzenia tego typu doszło w miniony wtorek, 6 sierpnia, około godziny 17.00 na polu w Uzarzewie. Na miejscu pożaru interweniowało kilka zastępów straży pożarnej. Strażacy z Kobylnicy interweniowali też m.in. w Karłowicach, natomiast strażacy ze Swarzędza gasili pożar ścierniska i balotów w Sokolnikach.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -