poniedziałek, 15 lipca 2024
22.9 C
Swarzędz

Serce od serca

Mieszkańcy Paczkowa chcą pomóc osobom zmagającym się z rakiem piersi. Jeśli i ty masz wielkie serce i chcesz wesprzeć osoby walczące z nowotworem, przyłącz się do akcji „Serce do serca”, której celem jest uszycie – dla chorych - poduszek w kształcie serca.

Zobacz także

- Reklama -

Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej gminy do udziału w warsztatach, które odbędą się w świetlicy wiejskiej w Paczkowie 14 września w godzinach 10:00 do 14:00.  

Celem przedsięwzięcia jest uszycie poduszek w kształcie serca dla osób zmagających się z rakiem piersi. Warsztaty są częścią projektu “Serce od serca”, który realizowany jest w wielu częściach Polski. Poduszka, która wygodnie mieści się pod pachą, może zmniejszać napięcie barku, chronić przed przypadkowymi uderzeniami, pomagać w łagodzeniu obrzęku. Ta poduszka, to także symbol naszego wsparcia. Proszę podziel się odrobiną swojego czasu i stwórz serduszkową poduchę z myślą o osobie, która walczy z rakiem. Wszystkie wykonane poduszki trafią na oddział Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu oraz innych szpitali. Z uwagi na szacunek do pacjentów poduszki przekazywane są przez lekarzy i tak też będzie w tym przypadku. Organizatorzy gwarantują wszelkie materiały niezbędne do wykonania poduszek. Zapisy nie są wymagane, lecz warto dać o sobie znać (może być SMS), aby lepiej zorganizować spotkanie w Paczkowie.

Sołtys Paczkowa Małgorzata Glabas-Gruszka, tel. 518 559 926

Więcej informacji o akcji: www.serceodserca.pl,  www.powiat.poznan.pl

- Reklama -
- Reklama -