poniedziałek, 15 kwietnia 2024
13 C
Swarzędz

Na pływalni po nowemu

Miejska pływalnia „Wodny Raj” wznowiła działalność po przerwie technologicznej spowodowanej gruntownym remontem. W obiekcie wymieniono m.in. płytki w głównym basenie.

Zobacz także

- Reklama -

Remont na pływalni trwał od połowy czerwca prawie do końca wakacji. O tym, co się zmieniło w Wodnym Raju możemy przekonać się osobiście od tygodnia. A jest tego sporo, w końcu była to jedna z poważniejszych modernizacji miejscowego kąpieliska od czasu jego wybudowania w 2002 r. Jak poinformowali nas przedstawiciele Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji, które zarządza miejscową pływalnią – w trakcie przerwy technologicznej wymienione zostały płytki podłogowe na całej hali basenowej wraz z klatką schodową zjeżdżalni oraz płytki w szatniach basenowych i w saunach. Zamontowano też nowe wanny jacuzzi oraz przebudowano pomieszczenie ratowników.

Remontu doczekały się dodatkowo pomieszczenia biurowe i socjalne, zmodernizowano ponadto system przeciwpożarowy i zainstalowano nowy sterownik uzdatniania wody. Wszystkie te prace kosztowały łącznie ok. 770 tys. zł. Zapominalskim miłośnikom wodnego wypoczynku przypominamy, że Wodny Raj jest czynny codziennie od 6:30 do 22:00.

- Reklama -
- Reklama -