Zapaśnicy gromią rywali!

167 zawodników z 19 klubów rywalizowało w Międzynarodowym Memoriale Józefa Moczyńskiego w Poznaniu, w zapasach w stylu klasycznym. W silnie obsadzonym turnieju swarzędzka Unia pod wodzą trenerów Piotra Leonarczyka i Norberta Nogaja zajęła drużynowo II miejsce!

190

Złoto zdobyli: Patryk Krobski, Nicholas Kempiński, Michał Gracz, Mateusz Wierzbiński
i Piotr Chełek. Srebrny medal wywalczył Hubert Sobkowiak a brązowe Patryk Remlein
Piotr Socha, Hubert Żak, Konrad Sobkowiak i Aleks Mendel.

Patryk Krobski,  Mateusz Wierzbiński i Piotr Chełek ponownie zwyciężają swoje kategorie wagowe podkreślając wysoką formę po wakacjach.
To już drugi start we wrześniu gdzie zapaśnicy Unii plasują się na podium klasyfikacji drużynowej. Tydzień temu Unia wygrała w Trzcielu, przed nimi zawody w Żarach i w Kostrzynie nad Odrą w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików!

Już w najbliższą sobotę na matach Sobieskiego Poznań odbywać się będą Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, w których walczyć będzie Sebastian Nowicki – zapraszamy do kibicowania. Najbliższa sobota od godz. 10:00 – KS Sobieski Poznań, os. Jana III Sobieskiego 22g – Poznań.