Teraz bezpłatna rehabilitacja i fizjoterapia w domu pacjenta

Pojawiła się nowa oferta na swarzędzkim rynku medycznym. W ramach NFZ, czyli bezpłatnie, pacjenci ze znacznym stopniem niepełnosprawności (m.in. po udarach, chorzy na choroby neurologiczne, guzy mózgu, stwardnienie rozsiane, chorobę Parkinsona, czy zwyrodnienie stawów biodrowych), mogą być rehabilitowani w domu.

Na swarzędzkim rynku usług medycznym pojawiła się w ostatnim czasie nowa oferta skierowana do chorych ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Pacjenci ci mogą liczyć na bezpłatną fizjoterapię, rehabilitację i masaże w domu.

Kto się kwalifikuje na Fizjoterapię Domową?

 – Pacjenci po udarach (do 12 miesięcy od incydentu), chorzy na Stwardnienie Rozsiane, chorobę Parkinsona, Reumatoidalne Zapalenie Stawów, Miopatie, Zapalenie Wielomięśniowe, Rdzeniowy Zanik Mięśni, pacjenci z guzami mózgu, procesami demielinizacyjnymi, kolagenozami (np. toczeń układowy, twardzina), przewlekłymi zespołami pozapiramidowymi, chorobą zwyrodnieniową stawów biodrowych i kolanowych – wylicza dr Mateusz W. Romanowski z zespołu Osteopaci.com, którzy oferują – w ramach NFZ – rehabilitację w domu pacjenta.

 Co należy zrobi by zakwalifikować się na tego typu bezpłatne leczenie?

– Potrzebne jest tylko skierowanie od lekarza rodzinnego – dodaje dr Romanowski, rehabilitant i osteopata.

Tel. do rejestracji na Rehabilitację Domową – 512 046 048.

- Reklama -