Nauczyciele świętowali

Dyrektorzy placówek oświatowych, emerytowani pedagodzy, wyróżnieni nauczyciele oraz władze gminy i grono znamienitych goście wzięło w tegorocznej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 2 w Zalasewie.

W miniony poniedziałek, 14 października odbyła się gminna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na zaproszenie władz gminy do Szkoły Podstawowej w Zalasewie przybyli dyrektorzy swarzędzkich placówek oświatowych, emerytowani nauczyciele, pedagodzy, którzy otrzymali wyższy stopień awansu zawodowego oraz wyróżnieni nagrodą burmistrza. Za osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej oraz wykazaną aktywność zawodową przyznane zostały nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz.

W tym roku wyróżnienia otrzymało 19. pedagogów z przedszkoli i szkół gminy Swarzędz:  Małgorzata Wiedemann – nauczyciel Przedszkola nr 2 w Swarzędzu, Grażyna Gawron – nauczyciel Przedszkola nr 4 w Swarzędzu, Magdalena Kolasińska i Joanna Kunkel – nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Swarzędzu, Agnieszka Kranz i Filip Michalak – nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2 w Swarzędzu, Dorota Diakowicz i Aleksander Wiatr – nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Swarzędzu, Maja Szwanka i Jerzy Kot – nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu, Grażyna Beranek i Anna Kiełpińska – nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 5 w Swarzędzu, Lidia Szajder – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Zalasewie, Katarzyna Golda-Wojtkowiak i Ewa Idziak – nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2 w Zalasewie, Sylwia Szymkowiak i Piotr Kozłowski – nauczyciele Szkoły Podstawowej w Kobylnicy, Maria Maciołek – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Wierzonce, Klaudia Czerniak – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Paczkowie.

W tym roku, po raz czwarty Burmistrz Marian Szkudlarek uhonorował statuetką „Przyjaciel Swarzędzkiej Oświaty”  – Annę Sobaszkiewicz-Lesińską oraz Piotra Miciukiewicza za okazaną pomoc i wsparcie placówek oświatowych.

Gratulujemy!

- Reklama -