-2.7 C
Swarzędz
niedziela, 23 stycznia 2022

Swarzędzka pływaczka ze Złotym Hipolitem!

Pogromczyni Kanału La Manche, mistrzyni i rekordzistka Polski w pływaniu, mieszkanka naszej gminy Teresa Zarzeczańska – Różańska otrzymała prestiżowe wyróżnienie - statuetkę Złotego Hipolita.

Zobacz także

Statuetki „Złotego Hipolita” to  wyróżnienia Kapituły Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego, wręczane wybitnym osobowościom pracy organicznej. 

Podczas tegorocznej Gali Złotych Hipolitów, która odbyła się w Sali Lubrańskiego UAM w Poznaniu wśród wyróżnionych znalazła się także mieszkanka naszej gminy, Teresa Zarzeczańska – Różańska, znakomita polska pływaczka, wielokrotna mistrzyni i rekordzistka Polski w pływaniu, zdobywczyni kanału La Manche, trenerka. Pani Teresa znalazła się z znamienitym gronie, statuetki bowiem otrzymali też  m.in.  Jan Englert, czy bp Zdzisław Fortuniak.

Fotonad.
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -