wtorek, 23 lipca 2024
16.6 C
Swarzędz

Mistrz Paderewski odwiedzi Swarzędz!

Po raz trzeci, w przeddzień 101. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego nasze miasto odwiedzi Ignacy Jan Paderewski.

Zobacz także

- Reklama -

Podobnie jak przed rokiem w  przeddzień rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego do naszego miasta zawita Ignacy Jan Paderewski. Inscenizacja jego wjazdu do Swarzędza rok  i dwa lata temu wzbudziła ogromne emocje i wielkiego pianistę na swarzędzkim dworcu witały tłumy mieszkańców. Zapewne tak samo będzie i w tym roku.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców 26 grudnia (o szczegółach imprezy i godzinie przyjazdu będziemy informować) na peron I dworca kolejowego w Swarzędzu. Mistrz przyjedzie w zabytkowym wagonie ciągniętym przez prawdziwy parowóz.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -