poniedziałek, 15 lipca 2024
28.5 C
Swarzędz

Przyznano nagrody sportowe

Nagrody finansowe za wybitne osiągnięcia sportowe w 2019r. przyznano 34. zawodnikom i zawodniczkom z naszej gminy; 20 kolejnych osób otrzymało wyróżnienia sportowe i nagrody rzeczowe.

Zobacz także

- Reklama -

Po raz kolejny w Ośrodku Kultury odbyła się tradycyjna uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień sportowym mieszkańcom naszej gminy, którzy w minionym roku mogli poszczycić się wybitnymi osiągnięciami sportowymi.

Burmistrz Marian Szkudlarek wraz  Komisją ds. Wyróżnień i Nagród Sportowych przyznał w sumie 34 nagrody finansowe w kwocie od 600 do 2.400 zł. oraz 20 wyróżnień i karnetów do SCSiR.

Nagrody finansowe otrzymali: K.Zandrowicz – piłka nożna, K. Fornalkiewicz – piłka nożna, J.Woźniak – wioślarstwo, J.Modzelewski – kolarstwo, W.Rataj – hokej na trawie, K.Kukuła – kanadyjkarstwo, D. Pankowski – wioślarstwo, S.Nowicki – zapasy, Sz.Mikołajczak – wioślarstwo, E.Kaspruk – taekwondo olimpijskie, M.Kasolka – koszykówka, W.Plackowska – koszykówka, J.Siemiński – zapasy, K.Biadała – karate WKF, W. Cygan – taniec sportowy/towarzyski, K.Wojtyś – wioślarstwo, K.Konczalik – zapasy, A.Wieszczek – Kordus – zapasy, P. Wanat – wioślarstwo, K.Wąsowicz – kajakarstwo, M.Kulecki – wioślarstwo, T. Masłowski – kręglarstwo, I.Frolov – akrobatyka, M. Majchrzak – akrobatyka, T. Zawada – wioślarstwo, W. Wiśniewska – kanadyjkarstwo, Wiśniewski – kanadyjkarstwo, D.Malinowski- kajakarstwo, B.Bartczak – karate WKF, K.Majchrzak – pływanie, B.Hałas – kajakarstwo, Z. Hałas – kajakarstwo, A. Kowalczyk – rugby, M. Szaferski – taekwondo.

Wyróżnienia  sportowe otrzymali: D.Kapturska (lekkoatletyka), A.Kapturski (lekkoatletyka),  S. Popow – karate, W. Jopek – karate, P.Chełek – zapasy, W.Turek – koszykówka, A.Starszak –zapasy, O.Cierzniewski – zapasy, T.Pawlaczyk – karate, D.Korczak – biegi przełajowe, A.Walczak – taekwondo, P.Kujawa – kajakarstwo, Z.Kaczmarek – wioślarstwo, M.Pospiech – karate, W. Sauer – karate, Z.Andrzejewska – karate, D. Fabiś – karate, Z.Staszkiewicz – karate, D.Wika – Czarnowski – kolarstwo.

- Reklama -
- Reklama -