Zaginął 34-latek ze Swarzędza!

8 stycznia zaginął 34 – letni mieszkaniec Swarzędza, Rafał Kapusta. Mężczyzna wracał z Niemiec do Polski autobusem PKS. Ostatni raz był widziany w Szczecinie. Do domu jednak nie dotarł. Nie skontaktował się też z rodziną.

14764
- Reklama -

Pan Rafał Kapusta ma 34 lata. Z wtorku (7 stycznia) na środę (8 stycznia) wracał autobusem PKS z Niemiec do Polski. Autobus uległ awarii w Szczecinie ok. godz 2 w nocy,  swarzędzanin oddalił się z dworca autobusowego i nie wsiadł do podstawionego nowego autobusu. Około 10.00 rano dotarł na dworzec PKP, ale z niewiadomych przyczyn nie wsiadł do żadnego pociągu. Urwał się też jego kontakt telefoniczny z rodziną (pan Rafał w ostatniej rozmowie z bratem twierdził, że złapie tzw. okazję i wróci do domu). Od kilku dni telefon pana Rafała jest niedostępny,  a miejsce jego pobytu jest nieznane. Nie skontaktował się ani z bliskimi, ani ze znajomymi. 

34- latek cierpi na epilepsję.

Rysopis Zaginionego: wzrost ok. 175 cm, szczupła budowa ciała, oczy niebieskie, włosy ciemny blond. Mam tatuaż na nodze z napisem „WĄSKI”.

Ubrany był w czarną, zimową kurkę, czarne dresowe spodnie i czarne sportowe buty.

Może posiadać przy sobie plecak jak i walizkę podróżną na kółkach.

Ktokolwiek posiada jakieś informacje na temat pana Rafała Kapusty, lub zna jego miejsce pobytu prosimy o kontakt ze swarzędzkim Komisariatem Policji, Swarzędz, ul. Grudzińskiego tel. 61 841 48 00 lub  z najbliższą jednostką policji, tel. 997.

- Reklama -
FotoArch.rodzinne