poniedziałek, 27 maja 2024
21 C
Swarzędz

Będzie się działo w ETC Swarzędz

To będzie sobota pełna atrakcji. Z okazji Dnia Babci i Dziadka w ETC Swarzędz odbędzie się akcja „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. W bezpłatnych konsultacjach z dietetykiem i stylistą oraz koncertach mogą wziąć udział jednak nie tylko seniorzy, ale wszyscy odwiedzający Centrum.

Zobacz także

- Reklama -

„W zdrowym ciele, zdrowy duch” to wydarzenie, dzięki któremu każdy otrzyma zastrzyk pozytywnej energii na cały rok. W sobotę, 18 stycznia w godzinach 11:00-17:00,  warto być w ETC Swarzędz i skorzystać z darmowych atrakcji. Na odwiedzających czekać będzie m.in. dietetyk. Specjalista zmierzy chętnym współczynnik BMI określający zależność proporcji pomiędzy masą ciała a wzrostem, sprawdzi poziom ciśnienia krwi oraz przeprowadzi analizę składu ciała. Dzięki tym krótkim i bezbolesnym badaniom dietetyk określi nasz stan fizyczny i zaproponuje odpowiednią strategie żywienia. W sobotę centrum handlowe odwiedzi również profesjonalny stylista. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu, każdy będzie mógł poznać faktyczny kształt swojej sylwetki oraz dowie się, jaki kolor najbardziej pasuje do jego karnacji. Stylista przygotuje indywidualną propozycje na stylizacje utrzymane w zgodzie z najnowszymi trendami, które będzie można skompletować przy okazji zakupów w ETC.

Sobotni event współorganizowany jest z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Swarzędzu. Dzięki temu czekają nas dodatkowo występy zespołu muzycznego JAŚMINY. OPS na terenie pasażu będzie miał również swoje stoisko, przy którym zainteresowani dowiedzą się więcej o ofercie dedykowanej seniorom m.in. poznają propozycje na spędzanie wolnego czasu, informacje na temat pomocy społecznej oraz możliwości wsparcia starszych osób na co dzień. To jednak nie koniec atrakcji. Przy okazji wydarzenia, gościnnie wystąpi też Zespół Regionalny OLSZYNA.

Wszystkie sobotnie atrakcje są darmowe. UWAGA – każdy, kto weźmie udział w bezpłatnych poradach otrzyma także drobny upominek – zestaw zdrowych herbat.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę 18 stycznia, od godz. 11:00 do 17:00.

- Reklama -
- Reklama -