Charytatywna impreza dla Asi!

To będzie wydarzenie bez precedensu w naszym mieście. W sobotę, 29 lutego br. na obiektach SCSiR odbędzie się całodniowa, wielka akcja charytatywna na rzecz walczącej z guzem pnia mózgu, 6 – letniej Asi Tomaszewskiej z Kobylnicy. Będzie i Turniej Piłki Nożnej, tworzenie wielkiego serca, pokazy gimnastyczne i akrobatyczne, licytacje i wiele niespodzianek!

Serdecznie zapraszamy do udziału w charytatywnym wydarzeniu na rzecz Joasi Tomaszewskiej z Kobylnicy. Asia ma 6 lat i od lutego 2018 roku walczy z guzem pnia mózgu. Obecnie przebywa w Wiedniu, gdzie poddawana jest intensywnej terapii onkologicznej. Potrzebuje jednak dalszych środków na leczenie i rehabilitację.

Impreza charytatywna – pod patronatem burmistrza Mariana Szkudlarka – odbędzie się w sobotę, 29 lutego br na obiektach SCSiR przy ul. św. Marcin.

Program:

  • 9:00   – Turniej Piłki Nożnej | I Memoriał im. Artura Olejniczaka (organizowany przez Meblorz Swarzędz)
  • 15:00  Wielkie serce (tworzymy wspólnie, największe serce w mieście)                      
  • 16:30  Pokaz gimnastyczno – taneczny (wystąpi m.in. grupa Show Dance z Organic Fitness, gimnastyczki Unii Swarzędz,  grupa ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Swarzędzu i ze Szkoły Podstawowej w Paczkowie, akrobaci i tancerze z Akademii Tańca Wertykalnego, grupa Swarzędzkich Morsów)
  • 18:45  Połączmy się z Asią | wideo transmisja na żywo     

Dodatkowe atrakcje:

Licytacje na rzecz Asi, kącik zabaw dla dzieci (malowanie twarzy, balonowa zabawa, kolorowanki oraz kreatywne tworzenie żabek z papieru, Niespodzianka dla uczestników od SP nr 2 w Swarzędzu oraz firmy Laser Dream., Bezpłatne konsultacje trenerskie i dietetyczne z Organic Fitness. Wydarzenie poprowadzi Robert Szpindor.

Zapraszamy!

Partnerzy wydarzenia: Ośrodek Kultury Swarzędz, Gmina Swarzędz, Gosia Mańkowska-fotografia rodzinna, Andrzej Skubiszak-fotografia sportowa, Sushi  Home, Zdrowa Domowa, Studio Creative.

Partnerzy medialni: Radio Eska, Telewizja STK, Tygodnik Swarzędzki,

Współorganizatorzy: Unia Swarzędz, Organic Fitness, KP5M, SSNC.Meblorz, SP2 Swarzędz, SP Paczkowo, Akademia Tańca Wertykalnego, SCSiR, Morsy Swarzędz. 

- Reklama -