poniedziałek, 27 maja 2024
15.6 C
Swarzędz

Starostwo Powiatowe podjęło decyzję w związku z koronawirusem

Zobacz także

- Reklama -

Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa w Polsce  Starostwo Powiatowe – po konsultacji z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym – podjęło decyzję, że od jutra, tj. 11 marca br., przez 14 dni zamknięte zostaną prowadzone przez powiat poznański poradnie psychologiczno-pedagogiczne wraz z filiami oraz Park Orientacji Przestrzennej w Owińskach.  Odwiedziny w Domu Pomocy Społecznej w Lisówkach mogą odbywać się w szczególnych przypadkach i każdorazowo po konsultacji z dyrektorem placówki.

– Zwracam się z apelem, aby wszyscy klienci Starostwa Powiatowego w Poznaniu ograniczyli również wizyty w Urzędzie i jednostkach podległych. Numery telefonów do poszczególnych wydziałów dostępne są na stronie www.bip.powiat.poznan. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego – podkreśla starosta poznański, Jan Grabkowski. 

W przypadku szkół ponadpodstawowych i specjalnych ośrodków prowadzonych przez powiat poznański – decyzje o ewentualnym zawieszaniu zajęć będą podejmowane w porozumieniu z Inspekcją Sanitarną,

Od 10 marca br. Szpital Powiatowy w Puszczykowie jest zamknięty dla odwiedzających do odwołania.

- Reklama -
- Reklama -