poniedziałek, 20 maja 2024
22.6 C
Swarzędz

Gmina pomoże seniorom, chorym i niepełnosprawnym w zakupach

Swarzędz – w związku z epidemią koronawirusa - otoczy szczególną opieką seniorów, osoby chore, samotne i niepełnosprawne – wyjaśnia burmistrz Marian Szkudlarek. Jeśli wśród mieszkańców naszej gminy są osoby, które nie mogą liczyć na pomoc rodziny, przyjaciół lub sąsiadów, pomogą im – chociażby w zrobieniu pilnych zakupów - pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu.

Zobacz także

- Reklama -

Ostatnie dni to trudny czas dla nas wszystkich. W szczególności jednak, dla osób w starszym wieku, samotnych, czy niepełnosprawnych. Większość z nich może liczyć na pomoc rodziny, znajomych czy sąsiadów, którzy zrobią zakupy, czy  dowiozą potrzebny lek z apteki. Nie wszyscy jednak swarzędzanie i mieszkańcy naszej gminy mogą liczyć na pomoc bliskich. Dlatego Gmina chce im pomóc.  – Jeśli wśród Państwa są osoby, które nie mogą liczyć na pomoc rodziny, przyjaciół lub sąsiadów, podajemy numery telefonów do pracowników Ośrodka

Pomocy Społecznej, którzy pomogą Państwu – w tym trudnym okresie – zrobić najbardziej pilne zakupy artykułów pierwszej potrzeby, udzielą również wsparcia i pomocy w sytuacji kryzysowej. Numery kontaktowe: 512 052 677 lub 886 358 946 – informuje swarzędzki Ośrodek Pomocy Społecznej.

- Reklama -
- Reklama -