niedziela, 21 kwietnia 2024
6.3 C
Swarzędz

Tragedia nad jeziorem

Do tragedii doszło w poprzednim tygodniu nad J. Swarzędzkim. Starsza kobieta popełniła samobójstwo, topiąc się w jeziorze. Zostawiła list pożegnalny.

Zobacz także

- Reklama -

Kolejne smutne i tragiczne wydarzenie na terenie naszej gminy. W ubiegłym tygodniu samobójstwo popełniła starsza kobieta. 80-latka utopiła się w Jeziorze Swarzędzkim. – Motywy tego zdarzenia są znane, mieszkanka zostawiła list pożegnalny. Na miejsce przybył prokurator, działali też technicy kryminalistyki oraz koroner sądowy, którzy wykluczyli udział osób trzecich w tej tragedii. Wszystko wskazuje na to, że było to samobójstwo. Sprawa jest zamknięta, bo nie ma co wyjaśniać – potwierdza w rozmowie z „TS” komisarz Eugeniusz Sierański, szef swarzędzkich policjantów. To pierwsze samobójstwo na terenie naszej gminy w tym roku. I oby ostatnie.

Fotorts
- Reklama -
- Reklama -