wtorek, 23 lipca 2024
16.6 C
Swarzędz

92 mieszkańców objętych kwarantanną

Do 92 wzrosła liczba mieszkańców miasta i gminy Swarzędz objętych kwarantanną domową. - Dotychczas nie odnotowano na terenie gminy Swarzędz żadnego potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem - zapewnia burmistrz Marian Szkudlarek.

Zobacz także

- Reklama -

W świetle   informacji  podanych przez swarzędzki magistrat, w piątek, 27 marca w naszej gminie 92 osoby (68 adresów) są objęte  kwarantanną domową. – Dotychczas nie odnotowano na terenie gminy Swarzędz żadnego potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem – podkreśla burmistrz Marian Szkudlarek. Wobec pojawiających się zapytań o liczbę przeprowadzonych testów u mieszkańców naszej gminy, magistrat informuje, że nie otrzymuje takich danych z Sanepidu. – Nie mamy informacji na temat aktualnej liczby testów przeprowadzonych u naszych mieszkańców. Gdyby jednak okazało się, że u kogoś z naszej gminy wykryto zakażenie koronawirusem – będziemy o tym wiedzieli i natychmiast przekażemy Państwu informację na ten temat – podkreśla gospodarz gminy.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -